Hi. Nice to meet you!

Ontmoet ons team

Een dynamisch team met goesting.

Goesting om ons best te doen. Om elkaar te challengen en zo sterker te worden. Goed geolied met een passie voor digital en honger naar kennis. De ideale omgeving om te groeien. Als consultant of freelancer. Iedereen leert van elkaar. Zo gaan we als bedrijf telkens naar het volgend niveau. En dat in al zijn facetten. Always on the move!

Jokelien Bunk HR Manager

Meet our team

 
Digital Marketing Consultant

Anaïs Gondry

anais@omcollective.com+32 (0)3 808 75 04
 
Digital Marketing Consultant

Anke Verdoodt

anke@omcollective.com+32 (0)3 808 75 45
 
Digital Marketing Expert

Arno Hofman

arno@omcollective.com+32 (0)3 808 75 00
 
Graphic Designer

Astrid Vandeputte

astrid@omcollective.com+32 (0)3 808 75 06
 
Digital Marketing Consultant

Bénédicte De Jaeger

benedicte@omcollective.com+32 (0)3 808 75 01
 
Digital Marketing Expert

Cedric Deneweth

cedric@omcollective.com+32 (0)3 808 75 02
 
Account Manager

Daphné Maes

daphne@omcollective.com+32 (0)3 808 75 03
 
Digital Marketing Strategist

Dimitri Claerbout

dimitri@omcollective.com+32 (0)3 808 75 05
 

Wil je ook deel uitmaken van dit team?

Bekijk onze vacature
 
Client Services Manager

Eline Jansegers

eline@omcollective.com+32 (0)3 808 75 07
 
Digital Marketing Strategist

Elke Reynaert

elke@omcollective.com+32 (0)3 808 75 08
 
Finance Assistant

Eva Van Landeghem

eva@omcollective.com+32 (0)3 808 75 09
 
Digital Marketing Consultant

Evi Vervoort

evi@omcollective.com+32 (0)3 808 75 11
 
Digital Marketing Consultant

Giovanni van Gasse

giovanni@omcollective.com+32 (0)3 808 75 13
 
Digital Marketing Consultant

Hanna Morlion

hanna@omcollective.com+32 (0)3 808 75 14
 
Digital Marketing Strategist

Ivo Debrabandere

ivo@omcollective.com+32 (0)3 808 75 15
 
Digital Marketing Strategist

Jasper Reunes

jasper@omcollective.com+32 (0)3 808 75 16
 
HR Coördinator

Jokelien Bunk

jokelien@omcollective.com+32 (0)3 808 75 17
 

"Iedereen krijgt de kans om heel open en zichzelf te zijn."

Eline Jansegers - Client Services Manager
 
Digital Marketing Consultant

Julius de Blanger

julius@omcollective.com+32 (0)3 808 75 18
 
Digital Marketing Consultant & Copywriter

Lore Pieters

lore@omcollective.com+32 (0)3 808 75 21
 
Digital Marketing Strategist

Lynn De Haen

lynn@omcollective.com+32 (0)3 808 75 22
 
Digital Marketing Strategist

Maarten Clochet

maarten@omcollective.com+32 (0)3 808 75 23
 
Digital Marketing Strategist

Marlies Akkermans

marlies@omcollective.com+32 (0)3 808 75 25
 
Digital Marketing Consultant

Merlijn Coppens

merlijn@omcollective.com+32 (0)3 808 75 10
 
CEO

Michel De Baer

michel@omcollective.com+32 (0)3 808 75 27
 
Communication & Event Manager

Nathalie Vandermeersch

nathalie@omcollective.com+32 (0)3 808 75 28
 
Digital Marketing Consultant

Niels Vanderstraeten

niels@omcollective.com+32 (0)3 808 75 30
 

"Er is altijd tijd, ruimte en begrip voor de menselijke factor."

Tijs Balcaen - Knowledge & Innovation Manager
 
Digital Marketing Manager

Nils Meul

nils@omcollective.com+32 (0)3 808 75 31
 
Digital Marketing Consultant

Nomi Coppens

nomi@omcollective.com+32 (0)3 808 75 32
 
Digital Marketing Consultant

Pieter Serraris

pieter.serraris@omcollective.com+32 (0)3 808 75 33
 
COO

Pieter Verbeke

pieter@omcollective.com+32 (0)3 808 75 34
 
Digital Marketing Consultant & Copywriter

Rebeca de Dobbelaer

rebeca@omcollective.com+32 (0)3 808 75 35
 
Digital Marketing Strategist

Renée Krol

renee@omcollective.com+32 (0)3 808 75 36
 
Digital Marketing Consultant

Rick Tandecki

rick@omcollective.com+32 (0)3 808 75 37
 
Operations Manager

Robrecht De Nul

robrecht@omcollective.com+32 (0)3 808 75 38
 
Digital Marketing Consultant

Sylvie De Paepe

sylvie.de.paepe@omcollective.com+32 (0)3 808 75 39
 
Digital Marketing Expert

Sylvie Duerinck

sylvie@omcollective.com+32 (0)3 808 75 40
 
Knowledge & Innovation Manager

Tijs Balcaen

tijs@omcollective.com+32 (0)3 808 75 41
 
Account Manager

Valerie Weemaes

valerie@omcollective.com+32 (0)3 808 75 42
 
Managing Director

Yannick de Smedt

yannick@omcollective.com+32 (0)3 808 75 44